Lakiery samochodowe OEM

Helios oferuje lakiery i rozwiązania dla producentów oryginalnych produktów (OEM) w przemyśle samochodowym oraz szeroką gamę produktów dla sektora wykończeniowego. Od ponad 30 lat produkujemy lakiery samochodowe. Tak duże doświadczenie i zdobyta wiedza czyni z Grupy Helios niezawodnego partnera w produkcji podkładów emaliowych, lakierów gruntowych, lakierów bezbarwnych oraz farb do części pokrytych tworzywem sztucznym.

Grupa wprowadziła odpowiednie technologie, systemy kontroli jakości, zaawansowane urządzenia i wsparcie techniczne, które spełniają najwyższe standardy produkcyjne. Stawiamy na innowację i najnowszą technologię, doskonaląc nasze systemy powłok na każdym etapie procesu produkcyjnego.

W innych sektorach (wykończenia samochodów, lakiery dla przemysłu metalowego) podążamy za najnowszymi trendami i oferujemy dodatkowe programy sprzedażowe dla nowych produktów. Z tego powodu opracowujemy formuły nowych odcieni farb samochodowych, dzięki czemu możemy stale konkurować z innymi producentami.