Systemy dla Kolei

Lakiery kolejowe przyszłości

Helios i Rembrandtin połączyły siły i kompetencje w dziedzinie lakierów dla kolei tworząc markę RAILTEC. Oferujemy nowatorskie powłoki, które wyznaczają nowe standardy w zakresie łatwego nanoszenia, atrakcyjnego wyglądu i trwałej ochrony antykorozyjnej. Dzięki marce RAILTEC możemy zaspokoić wszystkie potrzeby w dziedzinie lakierów dla kolei i zaoferować szeroką gamę różnych typów lakierów: rozpuszczalnikowe, wodne, systemy jednoskładnikowe, systemy dwuskładnikowe i szpachlówki.

Wszystkie nasze produkty gwarantują łatwe użytkowanie. Są ekologiczne, zgodne z wymogami VOC, łatwe do korekty i szybkoschnące. Trwale Chronią tabor kolejowy przed korozją, utratą oryginalnych kolorów, graffiti i innymi uszkodzeniami. Gwarantujemy ekonomiczną wydajność.

Dużą wartość przywiązujemy do innowacji wyglądu i wzoru. Wiemy jak ważny jest efekt dekoracyjny, zwłaszcza w transporcie publicznym. Nasze powłoki umożliwiają tworzenie zróżnicowanych wzorów: powłoki metaliczne i dekoracyjne można stosować na najbardziej zróżnicowanych powierzchniach.

Helios oferuje dziewięć różnych systemów kolejowych lakierów rozpuszczalnikowych.

Portfolio Rembrandtin zawiera lakiery wodne, lakiery rozpuszczalnikowe i szpachlówki:

Lakiery kolejowe Helios i Rembrandtin zostały opracowane, wyselekcjonowane i specjalnie przygotowane by spełniać wymagania klientów, co potwierdzają liczne atesty, certyfikaty i referencje. Zostały zatwierdzone przez Instytut Badań Kolejowych JSC (VNIIZHT) umieszczone w wykazie zgodnie ze standardem GOST.

Z dumą świadczymy usługi dla producentów w międzynarodowej branży pojazdów kolejowych w ponad 40 krajach na całym świecie – od kolei MAGLEV w Szanghaju po najnowszą flotę SBB Szwajcarskich Kolei Federalnych.