Systemy do płyt rdzeni transformatorów i silników

Lakiery do płyt rdzeniowych Remisol

Lakiery do płyt rdzeniowych Rembrandtin Remisol zostały opracowane specjalnie z myślą o izolacji elektrycznej stali elektrotechnicznej, ze szczególnym naciskiem na kompatybilność środowiskową powłok. Ponad 30 lat doświadczenia w opracowywaniu i produkcji bez-chromowych, 100% zgodnych z unijną dyrektywą RoHS lakierów do taśm i wytłoczek ze stali elektrotechnicznej, czynią z marki Rembrandtin lidera rynku, od dziesięcioleci zaopatrującego znanych producentów stali elektrotechnicznej i generatorów na całym świecie.

Wszystkie produkty Remisol są na bazie wody i w 100% pozbawione chromu. Ich wyjątkowe właściwości izolacyjne redukują straty wiroprądowe urządzeń elektrycznych, zwiększając w ten sposób ich wydajność. Izolowane płyty rdzeniowe wykorzystuje się w silnikach, generatorach, transformatorach oraz innych urządzeniach generujących bieguny elektromagnetyczne. Nasze wypróbowane rozwiązania spełniają najwyższe standardy jakości w przemyśle i są specjalnie dostosowane do oczekiwań klienta. Wszystkie produkty Remisol zostały sklasyfikowane zgodnie z ASTM A 976-97 oraz IEC 6040-1-1 i są całkowicie zgodne z odpowiednimi dyrektywami UE, jak RoHS. (Dyrektywa 2002/95/EC RoHS do urządzeń elektrycznych i elektronicznych).

Zgodnie z zarządzeniem REACH, firma Rembrandtin regularnie bada kompozycję surowców we współpracy z dostawcami, dzięki czemu może mieć pewność, że lakiery do płyt rdzennych Remisol nie zawierają żadnych substancji wzbudzających szczególnie duże obawy (SVHC) znajdujących się na liście REACH.