Produkty dla profesjonalistów

Nasz program zawiera również produkty, które zapewniają maksymalną satysfakcję tym klientom, którzy na co dzień pracują z naszymi produktami i posiadają doświadczenie i wiedzę  – użytkownikom profesjonalnym. Osiągnięcie pożądanego efektu przy pracy z produktami możliwe jest przy połączeniu profesjonalnego wykonania z przestrzeganiem ściśle zdefiniowanych procedur. Ponieważ sektor użytkowników profesjonalnych postrzega produkty pod zupełnie innym kątem niż “majsterkowicze”, dostosowaliśmy ten sektor tak, by zapewniał im konkretny zysk.

Receptury farb są opracowywane szczególnie z myślą o wymagających powierzchniach, technikach nakładania oraz właściwościach. Opakowania produktów dla użytkowników profesjonalnych są łatwe do identyfikacji. Przednie etykiety mają różne kolory i symbole pokazujące unikatowe właściwości wybranego materiału, jego zastosowanie i poprawną metodę użycia.

Poznaj nasz program dla Profesjonalistów

Drewniane podłogi – nowoczesna tradycja

 

Drewno jako najlepsze rozwiązanie w przyrodzie, testowane od tysięcy lat, pokazało już, że może dać wiele technicznych i środowiskowych korzyści. Rozwiązania do podłóg drewnianych podążają za tą samą filozofią. Nasza szeroka gama produktów do podłóg drewnianych wyróżnia nas na tle innych producentów i pomaga nam dostosować się do każdego życzenia naszych klientów, niezależnie od innych czynników. Najwyższa jakość i profesjonalizm, jakie towarzyszą opracowywaniu rozwiązań do podłóg, gwarantują długotrwałą ochronę podłóg, ale jednocześnie zachowują piękno i kolorystykę zgodną z naturalnym wyglądem materiału i otaczającej przyrody.

Dowiedz się więcej

Floor Expert –  podłoga jako unikatowe dzieło sztuki

Lakiery Floor Expert znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie stawia się wysokie wymaganie w zakresie walorów optycznych i dekoracyjnych powierzchni podłogowej. Nanoszone gładko i bez „szwów”, nadają każdemu pomieszczeniu unikatowy, indywidualny charakter. Ze względu na różne techniki nanoszenia (techniki modelowania), przeplatanie się granulatu w masie (wióry) i wzór koloru w RAL, powstają powierzchnie zróżnicowane, dekoracyjne i unikatowe pod względem artystycznym.

 

Dowiedz się więcej