DIY zrób to sam

Poznaj nasz program DIY

Rozwiązania do ścian i konstrukcji

Do dekoracji i ochrony powierzchni ścian i sufitów o różnych kompozycjach oferujemy lakiery do powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych. Można u nas znaleźć każdy produkt, od impregnatów, środków wyrównujących oraz farb ścian wewnętrznych po wielokolorowe lakiery dekoracyjne, farby specjalne, biocydy, farby fasadowe, tynki i farby do betonu.

 

Dowiedz się więcej

Lakiery do drewna

 

Do ochrony i dekoracji drewna można wybrać jeden z trzech podstawowych rodzajów lakieru – bejce do drewna lub lakiery bezbarwne, emalie oraz lakiery. Dzięki opracowaniu nowych i udoskonalonych środków oraz podążając za światowymi trendami w dziedzinie lakierów, udało nam się uzyskać lakiery powierzchniowe, które dekorują, chronią i polepszają wygląd drewnianych powierzchni.

 

Dowiedz się więcej

Lakiery do powierzchni metalowych i plastikowych

Malowanie przedmiotów metalowych nie tylko zapewnia im niezbędną ochronę ale również dodaje uroku i ciepła, różnorodności i atrakcyjnego wyglądu. Metale mają ograniczoną żywotność a ich największym wrogiem jest woda i powietrze. Z tego względu konieczne jest zapewnienie im odpowiedniej ochrony przed nałożeniem głównej warstwy lakieru, by zapobiec rdzewieniu i niszczeniu z pomocą naszych podstawowych produktów.

 

Dowiedz się więcej