S.M.A.R.T.

Koncepcja S.M.A.R.T.

S.M.A.R.T. to nowe inteligentne rozwiązanie wykończeniowe do samochodów, składające się linii profesjonalnych, niezawodnych produktów dających konkretne efekty w branży naprawy samochodów. S.M.A.R.T. wprowadza całkowicie nową koncepcję wykończenia samochodu. Dostarcza gamę produktów wykończeniowych wysokiej jakości po rozsądnej cenie i wspaniałe doświadczenie dla profesjonalnego użytkownika. Wszystkie właściwości produktu spełniają najważniejsze kryteria w branży wykończeniowej – wyjątkowa łatwość użytkowania i oszczędność czasu podczas prac naprawczych. By osiągnąć ten cel, zdecydowaliśmy się użyć tylko najlepszych i najnowocześniejszych surowców, wprowadziliśmy nowy, kompleksowy system kontroli jakości i nieustannie wsłuchujemy się w życzenia i oczekiwania wszystkich klientów. Dzięki temu zbudowaliśmy fundament do ciągłego doskonalenia naszych produktów i usług.

Zespół S.M.A.R.T. jest otwarty na życzenia klientów, stara się zrozumieć ich potrzeby jak i sytuację całego środowiska, by móc skutecznie wspierać klientów w stawianym im wyzwaniach. Uniwersalność naszych produktów umożliwia nam stosowanie indywidualnego podejścia na każdym rynku.

Rodzina S.M.A.R.T składa się ze szpachlówek, mas wypełniających, lakierów bezbarwnych, utwardzaczy, rozcieńczalników i środków czyszczących.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o S.M.A.R.T., wejdź na www.smart-refinish.com