Samochodowe lakiery wykończeniowe

Tam, gdzie tylko najlepsze rozwiązania zdają egzamin

Branża wykończeniowa to jedna z największych i strategicznie najważniejszych dziedzin działalności Grupy Helios. Nieustannie inwestujemy w prace badawczo-rozwojowe by upewnić się, że nasza oferta jest wzbogacana o nowe produkty, które spełniają życzenia i wymagania naszych klientów.

Jako jeden z głównych graczy w branży, opracowujemy konkretną kompetencję barw, co roku wprowadzając nowe wzory barwników, jednocześnie nieustannie doskonaląc nasze narzędzia do tworzenia barwników i wsparcie techniczne.

Mamy świadomość tego, że sukces w naszej branży polega nie tylko na oferowaniu doskonałych produktów i barwników, ale również na drobiazgowym przeniesieniu naszej wiedzy i kompetencji na miejsce użycia. Dlatego opracowaliśmy szczegółowy i kompletny program szkoleniowy, umożliwiający zdobycie odpowiednich kompetencji w zakresie pracy warsztatowej.

Helios Refinish to marka zrzeszająca dla naszych wszystkich istniejących i wprowadzanych produktów wykończeniowych. Popularne marki przeznaczone dla drobnego rzemiosła, takie jak Mobihel, S.M.A.R.T., Colomix i GraviHEL, również należą do ścisłej czołówki w branży.

 

MOBIHEL S.M.A.R.T. GRAVIHEL COLOMIX CHROMIND