HELIOS – Członek globalnej grupy powłok lakierniczych

Helios jest członkiem jednego z wiodących producentów farb i powłok na świecie – grupy KANSAI HELIOS. Dzięki światowej produkcji, dystrybucji i sprzedaży obsługujemy globalną bazę klientów. Niezawodność, wzrost i nauka to najważniejsze wartości, które napędzają naszą codzienną działalność i pomagają nam tworzyć nowe produkty i usługi spełniające potrzeby naszych klientów.

Jesteś dla nas numerem 1

Inteligentne lakiery Helios łączą w sobie wysokie standardy ekologiczne, wiedzę, pasję i ciągłe dążenie do doskonałości. Grupa Helios posiada spółki i zakłady produkcyjne zlokalizowane w 18 krajach na całym świecie i zapewnia pełne wsparcie swoim klientom. Klient jest dla nas numerem 1 a szybka i sprawna obsługa to jedna z naszych najsilniejszych stron, dlatego mamy oferty dla lokalnych partnerów na wszystkich kluczowych rynkach. Grupa produkuje szeroki zakres produktów i systemów dla wszystkich rodzajów lakierów, współpracując z wieloma znanymi markami. Jako specjalista na rynki niszowe, Helios tworzy produkty idealnie dostosowane do konkretnych potrzeb.

Ciągły rozwój dopasowany do wymagań rynkowych

Dział Badawczo-Rozwojowy Grupy Helios posiada jedne z najlepiej wyposażonych laboratoriów na świecie, nieustannie dążąc do rozwoju i tworzenia nowych produktów będących odpowiedzią na wymagania rynkowe. Na każdym etapie badań i produkcji stosuje się zasady ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Nowe produkty i rozwiązani opracowuje się w taki sposób, by przyczyniały się do zredukowania ilości zużytej energii oraz negatywnego wpływu na środowisko, przez zmniejszenie śladu węglowego i zużycia energii. W ten sposób Grupa Helios wykorzystuje nabytą wiedzę na korzyść naszych klientów i całego społeczeństwa.

Wiodąca pozycja we współpracy ze znanymi markami

Grupa Helios oferuje szeroki zakres produktów i rozwiązań dla różnych branż przemysłu, użytkowników profesjonalnych i klientów końcowych. Grupa łączy ze sobą dziesiątki marek cieszących się zaufaniem klientów. Dumnie utrzymujemy pozycję lidera w branży znakowania dróg w Europie, największego na świecie producenta lakierów do płyt rdzeniowych, jednego z najważniejszych europejskich producentów lakierów dla branży kolejowej i wiodącej firmy w segmencie lakierów dekoracyjnych na rynkach środkowo- i wschodnioeuropejskich. Helios jest również oficjalnym partnerem międzynarodowej branży samochodowej.

Innowacje

Każdy pracownik Grupy Helios działa w duchu innowacji, przyjmując zasadę ciągłego doskonalenia i umysłu otwartego na nowości. Dzięki temu, możemy wprowadzać na rynek innowacyjne rozwiązania w postaci nowych produktów i usług, ale można je znaleźć również w spółkach należących do Grupy, w zakładach produkcyjnych i badawczo-rozwojowych i w samych procesach. Dowiedz się więcej o naszych innowacyjnych produktach na stronie Grupy Helios.