Kariera

Firma Helios Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, należąca do Grupy HELIOS ze Słowenii, renomowanego producenta farb, lakierów, żywic syntetycznych i klejów aktualnie poszukuje osób z całej Polski na stanowiska:

“DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH– 24.11.2017

Zadania realizowane na stanowisku pracy:
– aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
– podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami;
– realizacja planów sprzedaży;
– bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji;
– przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej dla klientów;
– zapewnienie klientom wsparcia technicznego;

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe na rynku B2B;
– mile widziana znajomość branży lakiernictwa samochodowego;
– dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie;
– zaangażowanie i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań;
– komunikatywność i umiejętność budowania dobrych i trwałych relacji z klientami;
– dobra organizacja pracy własnej;
– miel widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie;
– możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
– atrakcyjne wynagrodzenie;
– niezbędne narzędzia pracy;

Aplikacje (CV + list motywacyjny wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych), prosimy przesyłać na e – mail: helios@heliospolska.pl

W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

“DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY LAKIERÓW DO DREWNA” – 24.11.2017

Opis stanowiska:
– przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych dla klientów;
– pozyskiwanie nowych  klientów;
– nadzorowanie  współpracy i budowanie trwałych relacji z klientami;
– przygotowywanie raportów z  wykonywanych działań;
– tworzenie i aktualizacja  bazy klientów;
– analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji;

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe na rynku B2B;
– znajomość branży farb i lakierów;
– komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie;
– kreatywność i wytrwałość w realizacji wytyczonych celów;
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie);
– aktualne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym  koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku;
– atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży);
– niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon);